Наші переваги

Наші переваги

1) Тільки наша кнопка виклику має ексклюзивний напис українською, російською або англійською мовами.

2) Налаштовуємо систему виклику персоналу спеціально для вашого закладу, а також безкоштовно доставимо систему у ваше місто. (Незалежно від вартості вашого замовлення).

3) Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом одного року з моменту придбання системи виклику персоналу. А також післягарантійне обслуговування системи виклику персоналу (Швидке гарантійне і післягарантійне обслуговування 1-2 дні).

4) Якщо ви знайшли варіанти "дешевше", звертайтеся до нас, у всякому разі ми обговоримо як можна зробити додаткову знижку для вас. У нас найнижчі ціни!

5) І Найголовніше!

Ми довіряємо нашим клієнтам, тому надаємо систему на безкоштовне користування на термін 5-7 днів для того, щоб ви могли гідно оцінити її переваги і зручність.

6) Обслуговування, ремонт систем виклику персоналу, заміна кнопок та іншого обладнання. Ремонт різних видів систем Rapid, Recs, Callsyst, Linkman і т.д

Заміна старих стікерів на кнопках виклику персоналу.

7) Також в нашому асортименті є портативні радіостанції BAOFENG. Якість високо рівня, за низькими цінами від провідного виробника радіотоварів. І двосторонні переговорні пристрої. Зв'язок Клієнт-касир (персонал).