Наші кнопки і приймач виклику офіціанта встановлені в самому спортивному розважальному Full House Pocker club м. Харків

Наші кнопки і приймач виклику офіціанта встановлені в самому спортивному розважальному Full House Pocker club м. Харків

Наші кнопки і приймач виклику офіціанта встановлені в самому спортивному розважальному Full House Pocker club г. Харьков

Оцінюючи покерні клуби Харкова, можна з упевненістю заявити, що одним з найбільш успішних серед них є клуб спортивного покеру «Full House». Це молодий покерний клуб, але вже зі своїми традиціями, має досвід у проведенні великих серій турнірів, що набирає велику популярність у любителів цієї дивовижної і захоплюючої гри, де створені всі необхідні умови для приємного проведенняя часу.

Клуб спортивного покеру «Full House» регулярно проводить захоплюючі турніри, що збирають безліч гравців і шанувальників. Для Всіх початківців шанувальників покеру проводяться щоденні турніри з безкоштовним входом і з гарантованим призовим фондом, а також щотижневі турніри з високими гарантіями. Щомісячний рейтинговий турнір для найбільш активних учасників, роблять спортивний покер ще більш привабливим.

Прийшовши в «Full House» одного разу, і занурившись в захоплюючу атмосферу гри, можна в короткі терміни стати професіоналом, якому неодмінно посміхнеться фортуна. І не виключено, що наступного разу, переможцем станете саме Ви.

 

Сайт Full House Pocker Club http://full-house.kh.ua